Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Suntory Roku Gin 0.7 L

1,690.00 MKD (со ДДВ)

43% АЛКОХОЛ / 700ML
(CRAFT GIN)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ЈАПОНИЈА

Спореди производ
Спореди

Опис

На јапонски, Roku се преведува како број шест. Внатре во секое шише „Roku Gin“, ќе најдете шест многу специјални ботанички производи кои се набавуваат во Јапонија. Овие претставуваат заложба на Suntory да ги користи само најдобрите состојки собрани од најдобрите области во Јапонија. Секој аспект на Roku Gin е изработен од јапонски занаетчии со вековна традиција на прецизно внимание на деталите.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Верификација на возраста

Со посета на denmak.com.mk потврдувам дека сум на возраст над 18 години.

Или

Секогаш уживај одговорно.
X