Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

BLACK FRIDAY SALE!

До 40% попуст на одредени производи

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Nickov Vodka 0.7L

399.00 MKD (со ДДВ)

35.5% алкохол /700ml
Земја на потекло: Франција

Спореди производ
Спореди
SKU: 1466 Категории ,

Опис

Традиционална водка дестилирана само од квалитетни житарици.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X