Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

BLACK FRIDAY SALE!

До 40% попуст на одредени производи

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Whitley Neill 0.7

1,140.00 MKD (со ДДВ)

43% АЛКОХОЛ / 700ML
(CRAFT GIN)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: АНГЛИЈА

Спореди производ
Спореди
SKU: 3053 Категории ,

Опис

Whitley Niel џинот е малку помек и многу помазен од традиционалниот џин, со богати ноти од смрека и цитрус, потпури и егзотични зачини.

Дополнителни информации

% алкохол

40%

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X