Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

30 Години Денмак SALE!

на најдобрите Денмак производи!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Whitley Neill 0.7 + 4 San Pellegrino tonic Гратис

1,140.00 MKD (со ДДВ)

43% АЛКОХОЛ / 700ML
(CRAFT GIN)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: АНГЛИЈА

Спореди производ
Спореди

Опис

Whitley Niel џинот е малку помек и многу помазен од традиционалниот џин, со богати ноти од смрека и цитрус, потпури и егзотични зачини.

Дополнителни информации

% алкохол

40%

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Верификација на возраста

Со посета на denmak.com.mk потврдувам дека сум на возраст над 18 години.

Или

Секогаш уживај одговорно.
X