Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

BLACK FRIDAY SALE!

До 40% попуст на одредени производи

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Starra Zolta Barik

549.00 MKD (со ДДВ)

40% алкохол / 1L
Земја на потекло: Франција

Направена по стар македонски рецепт.
Сите токсини и нечистотии се елиминари при филтрирање во
природни филтри од активен јаглен,
затоа пијалокот се одликува со нежен вкус,
префинет мирис и златна боја со меки дабови тонови.
Ви препорачуваме, да се конзумира разладена на температура од 5C до 10C, со мезе, салата и
задолжително добро друштво

Спореди производ
Спореди

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Верификација на возраста

Со посета на denmak.com.mk потврдувам дека сум на возраст над 18 години.

Или

Секогаш уживај одговорно.
X