Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Auchentoshan 12 Year Old

1,990.00 MKD (со ДДВ)

40% алкохол / 700ml
(Single Malt Whisky)
Земја на потекло: Шкотска / Lowland

Спореди производ
Спореди

Опис

Елегантно и префинето, со оние класични ноти на ванила и бадеми.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X