Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

32 Години DENMAK – Промоции!

Супер Ниски цени и Промоции!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Villa Cardea Aperitivo

499.00 MKD (со ДДВ)

Aperitivo VILLA CARDEA, оригинален рецепт заснован на билки и агруми и претставен на 15 ̊ABV. Аперитито е познат по својата светла портокалова боја и интензивен вкус.

Нема на залиха

Спореди

Опис

% алкохол и лит. 15% / 0.7Л

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X