Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

The Lost Distillery Gerston

2,100.00 MKD (со ДДВ)

43% алкохол / 700ml
(Blended Malt Whisky)
Земја на потекло: Шкотска

Компанијата Lost Distillery произведува блендови на виски кои го претставуваат вкусот на виски од дестилерии кои одамна биле затворени. 

Нема на залиха

Спореди

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X