Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

SanPellegrino сок од лимон и мента 330ml x 6

330.00 MKD (со ДДВ)

-Освежителен природен сок од лимета и мента со газирана минерална вода.
-Потекло од Италија.
-Без вештачки бои, вкусовки, засладувачи или конзерванси.
-Горниот дел на лименката е заштитена со алуминиусмка фолија која го чува продуктот чист.
-24 лименки во пакет

Минимум нарачка (6 парчиња)

Спореди производ
Спореди

Опис

Sanpellegrino Limone & Menta е просветлувачка комбинација на лимони  и ароматично и свежо нане, за оние кои сакаат традиција и нешто ново.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X