Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

Есенски Попусти!

на најдобрите Денмак производи!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

De Nigris Aceto Balsamico 25% Must (5L)

599.00 MKD (со ДДВ)

-Минимум нарачка 1 комад
-Потекло од Италија.

Спореди производ
Спореди

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само корисници кои го купиле овој производ на нашата страница може да остават коментар.

X