Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Negrita White Rum (0.7L)

420.00 MKD (со ДДВ)

% алкохол и лит. 37.5% / 0.7Л

ПОТЕКЛО:ФРАНЦИЈА

Спореди производ
Спореди
SKU: 1474 Категории ,

Опис

 

Negrita рум дестилиран од свеж сок од шеќерна трска. Како резултат, овој рум има тенденција да биде посув и ароматичен.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X