Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Brugal Blanco

590.00 MKD (со ДДВ)

 

% алкохол и лит. 40% / 0.7Л

ПОТЕКЛО: БРУГАЛ

Спореди производ
Спореди
SKU: 1385 Категории ,

Опис

Бел доминикански рум од Бругал, стареен најмалку една година, со остар вкус со мала арома на овошје и кокос.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X