Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

DENMAK Christmas SALE!

на најдобрите Денмак производи!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Villa Cardea Amaretto

499.00 MKD (со ДДВ)

25% алкохол / 700ml
Земја на потекло: Италија

Спореди производ
Спореди
Категорија

Опис

Ликер од горчливи бадеми.

Потекло – Франција

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X