Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Pisang Ambon 0.7L

579.00 MKD (со ДДВ)

20% АЛКОХОЛ / 700ML
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ХОЛАНДИЈА

Спореди производ
Спореди

Опис

Произведен во Холандија од познатите специјалисти за ликерот Болс, ова е популарен ликер од светло зелена банана со вкус на разни билки.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X