Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

32 Години DENMAK – Промоции!

Супер Ниски цени и Промоции!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Pilavas Узо 2L

849.00 MKD (со ДДВ)

38% АЛКОХОЛ / 2000ML
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ГРЦИЈА

Нема на залиха

Спореди

Опис

Строго придржувајќи се кон тајниот рецепт на Никос Пилавас од 1940-тите, узото Пилавас останува во нерѓосувачки челични садови од 2-3 месеци по дестилацијата. Овој процес му дава на нашето узо нежен, сладок вкус што го прави особено лесен за уживање.
(цената е изразена во единица број)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X