Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Mars Kasei

2,700.00 MKD (со ДДВ)

40% алкохол /700ml
(blended whisky)
Земја на потекло: Јапонија

Ова виски доаѓа од дестилеријата Mars Shinshu која е позната по тоа што е  јапонската дестилерија на највисоката надморска височина.

Спореди производ
Спореди
SKU: 3102 Категории ,

Опис

Нос: Бели цветови и зрело овошје со шепот на чад.
Палета: Свежи зелени јаболки со ситни отпечатоци од чад, мед со
карамела и ванила,
Финиш: Ванила и цитрус.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Upsell products

X