Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Nikka Miyagikyo Single Malt

4,690.00 MKD (со ДДВ)

45% алкохол / 700ml
(Single Malt Whisky)
Земја на потекло: Јапонија

Спореди производ
Спореди
SKU: 3099 Категории ,

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X