Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

Новогодишни Понуди

на супер производи

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Macallan Ruby 0.7 *Very Rare*

120,000.00 MKD (со ДДВ)

43% АЛКОХОЛ /700МЛ
(SINGLE MALT WHISKY)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ШКОТСКА/HIGHLAND

Спореди производ
Спореди

Опис

The Macallan Ruby Highland Single Malt, издадено како дел од серијата 1824 година. Ова виски беше старено во шери буриња, што даваше длабока рубин црвена боја на вискито.

Шишето е многѕ ретко, оддржано во перфектна состојба. на перфектно ладни температури.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само корисници кои го купиле овој производ на нашата страница може да остават коментар.

Верификација на возраста

Со посета на denmak.com.mk потврдувам дека сум на возраст над 18 години.

Или

Секогаш уживај одговорно.
X