Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Krombacher Pils (500ml x 24)

1,848.00 MKD (со ДДВ)

4.8% алкохол /500ml
Земја на потекло: Германија.
Произведено со природна изворска вода.
Содржи 100% слад.
23 IBU, деликатна горчина.

Минимум нарачка (24 парчиња)

Спореди производ
Спореди
Категорија

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X