Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

BLACK FRIDAY SALE!

До 40% попуст на одредени производи

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Teresa Del Castillo Tequilla 0.7L

699.00 MKD (со ДДВ)

35% алкохол / 700ml
Земја на потекло: Мексико

Спореди производ
Спореди

Опис

Текилата е направена од Вебер Азул Агаве, позната и како сина агава, од регионот Халиско. Најмногу текила доаѓа од овој регион.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X