Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

Новогодишни Понуди

на супер производи

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Tenjaku Gin 0.7 L

890.00 MKD (со ДДВ)

37.5% АЛКОХОЛ / 700ML
(CRAFT GIN)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ЈАПОНИЈА

Спореди производ
Спореди

Опис

Tenjaku Gin комбинира база составена од повеќе од 10 западни ботаники со изразито јапонска суштина: свежи, сезонски праски од локалниот регион Yamanashi, јапонска пиперка, со уникатен вкус, што не се наоѓа во европските зачини, јузу, со арома што мириса на традиционален Јапонски чај, со привлечна адстрингентно и билна арома … Заедно, овие вкусови создаваат ботанички џин со уникатен, автентичен вкус.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само корисници кои го купиле овој производ на нашата страница може да остават коментар.

Верификација на возраста

Со посета на denmak.com.mk потврдувам дека сум на возраст над 18 години.

Или

Секогаш уживај одговорно.
X