Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Kingston Dry Gin

399.00 MKD (со ДДВ)

40% АЛКОХОЛ / 700ML
(CRAFT GIN)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ФРАНЦИЈА

Спореди производ
Спореди

Опис

Сув џин со доминантни ноти на смрека, проследени со белешки од коријандер, цимет и цитрус (портокал, лимон).

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X