Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Jaisalmer Gin 0.7L

1,899.00 MKD (со ДДВ)

40% АЛКОХОЛ / 700ML
(CRAFT GIN)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ИНДИЈА

Спореди производ
Спореди

Опис

Вистинска оаза во пустината Тар, Jaisalmergin е одраз на таа оригинална околина. Составен од 8 ботанички производи, овој џин со акценти на цитрус ,ќе ви овозможи да откриете уште еден аспект на вкусови. Овие лимонски ноти и нивната свежина совршено ќе се мешаат со тоник, чии кинински ноти ќе играат улога на подобрувач на вкусот.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X