Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

32 Години DENMAK – Промоции!

Супер Ниски цени и Промоции!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Guards The Original Gin 0.7L

449.00 MKD (со ДДВ)

37.5% АЛКОХОЛ / 700ML
(DRY GIN)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ФРАНЦИЈА

Спореди производ
Спореди

Опис

На носот има типични ароми на смрека, ноти на ангелика, рузмарин и цвет од портокал. По вкус е многу ароматичен на непцето, каде што алкохолната нота е совршено избалансирана со аромите во послевкусот. Во ретроназалот се појавуваат грејпфрут и тревни ароми.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Верификација на возраста

Со посета на denmak.com.mk потврдувам дека сум на возраст над 18 години.

Или

Секогаш уживај одговорно.
X