Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

DENMAK Christmas SALE!

на најдобрите Денмак производи!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Bacardi Carta Bianca 0.7L

820.00 MKD (со ДДВ)

% АЛКОХОЛ И ЛИТ. 37.5% / 0.7Л

ПОТЕКЛО: ШПАНИЈА/КАТАЛОНИЈА

Нема на залиха

Спореди

Опис

Еден од најпродаваните брендови за алкохолни пијалоци во светот, се пие во повеќе од 170 земји. Бакарди Карта Бланка е создаден во 1862 година и сè уште е, неверојатно, управуван од бакарди фамилијата.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X