Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

BLACK FRIDAY SALE!

До 40% попуст на одредени производи

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Villa Cardea Limoncello

479.00 MKD (со ДДВ)

VILLA CARDEA LIMONCELLO  има фантастичен мирис од шербет од лимон, со убави ноти на лимон и лимонска кора. Блага кора од лимон и ноти на ѓумбир на непцето. Светол и силен карактер, покажувајќи долг, освежувачки финиш.

Нема на залиха

Спореди

Опис

% алкохол и лит. 25% / 0.7Л

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X