Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

SanPellegrino сок од Fico d’India и портокал 330ml x 6 (NEW!)

330.00 MKD (со ДДВ)

Освежителен природен сок од калинка и портокал со газирана минерална вода.
-Потекло од Италија.
-Без вештачки бои, вкусовки, засладувачи или конзерванси.
-Горниот дел на лименката е заштитена со алуминиусмка фолија која го чува продуктот чист.
-6 лименки во пакет

Минимум нарачка (6 парчиња)

Спореди производ
Спореди

Опис

Направете патување до јужниот брег на Медитеранот каде што улиците се обложени со кактуси кои заслепуваат со нивните издолжени топчиња од бодликава круша во рубин боја. Sanpellegrino Arancia & Fico d'India е автентичен премиум пијалок од Италија направен од 100% природни состојки што ја доловува суштината на совршеното овошје зрело на сонце, во занесна мешавина од портокал и бодликава круша од Медитеранот.

Жолта со примеси на роза од вистински овошни сокови и со жива арома на портокал и бодликава круша, целосно природниот Sanpellegrino Arancia & Fico d'India е прецизно направен за да го изненади секое непце.

Ова е средно структуриран пијалок со меко чувство на устата и лесен шум од фини меурчиња кои ја носат сладоста на неговите автентични состојки, почнувајќи со вкус на сладок портокал кој нежно продолжува со нежни ноти на бодликава круша.

Sanpellegrino Arancia & Fico d’India најдобро се служи ладно на температура од 6-8°C.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Верификација на возраста

Со посета на denmak.com.mk потврдувам дека сум на возраст над 18 години.

Или

Секогаш уживај одговорно.
X