Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

Новогодишни Понуди

на супер производи

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

SanPellegrino сок од калинка и портокал 330ml x 24

936.00 MKD (со ДДВ)

Освежителен природен сок од калинка и портокал со газирана минерална вода.
-Потекло од Италија.
-Без вештачки бои, вкусовки, засладувачи или конзерванси.
-Горниот дел на лименката е заштитена со алуминиусмка фолија која го чува продуктот чист.
-24 лименки во пакет

Минимум нарачка (24 парчиња)

Спореди производ
Спореди

Опис

Направено со свежо цедени џусeви , Melograno  и Arancia San Pellegrino цвета со вкус на нежно исцеден сок од портокал во комбинација со возбудливиот вкус на калинка.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само корисници кои го купиле овој производ на нашата страница може да остават коментар.

X