Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

BLACK FRIDAY SALE!

До 40% попуст на одредени производи

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

SANDILIANO Proscecco 0.7L

589.00 MKD (со ДДВ)

Произведено во Prosecco  Perlino (од групата La Martiniquaise) која има историја од 1905 година со специјализација за вермут и пенливи вина

Сорта на грозје: Глера

Природна ферментација во затворени резервоари, што доведува до формирање на јаглерод диоксид, засилувајќи ги ароматичните и овошните ноти.

Спореди производ
Спореди
SKU: 1604-1-1 Категории ,

Опис

% алкохол и лит. 11% / 0.7Л

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Верификација на возраста

Со посета на denmak.com.mk потврдувам дека сум на возраст над 18 години.

Или

Секогаш уживај одговорно.
X