Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

32 Години DENMAK – Промоции!

Супер Ниски цени и Промоции!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

SANDILIANO Proscecco 0.7L

589.00 MKD (со ДДВ)

Произведено во Prosecco  Perlino (од групата La Martiniquaise) која има историја од 1905 година со специјализација за вермут и пенливи вина

Сорта на грозје: Глера

Природна ферментација во затворени резервоари, што доведува до формирање на јаглерод диоксид, засилувајќи ги ароматичните и овошните ноти.

Спореди производ
Спореди
SKU: 1604-1-1 Категории ,

Опис

% алкохол и лит. 11% / 0.7Л

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X