Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

SanPellegrino 1L (Пластика) x 6

384.00 MKD (со ДДВ)

-Газирана минерална вода.
-Потекло од Италија.
-Освежителен вкус кој одлично се комбинира со секој оброк.
-Нула калории, низок содиум, без вештачки вкусови и бои.
-Природно богата со калциум, магнезиум и минерални соли.
-6 шишиња во пакет.

Минимум нарачка (6 парчиња)

Спореди производ
Спореди
SKU: 1352 Категории ,

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X