Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

PEARL RIVER BRIDGE – Light (150ml) x 12

828.00 MKD (со ДДВ)

Соја сосот од брендот Pearl River Bridge е препорачана марка соја сос на многу готвачи и азиски книги за готвење.

Минимум нарачка (12 парчиња)

Нема на залиха

Спореди
SKU: 1537 Категорија

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X