Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Villa Cardea Grappa Classica

490.00 MKD (со ДДВ)

40% алкохол / 500ml
Земја на потекло: Италија

Нема на залиха

Спореди

Опис

Потекло – франција

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X