Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

Есенски Попусти!

на најдобрите Денмак производи!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Tamnavulin Malt Whisky

1,190.00 MKD (со ДДВ)

40% алкохол / 700ml
(Single Malt Whisky)
Земја на потекло: Шкотска / Speyside

Зреено во буриња од бурбон а на крај дозреано во буриња од шери.

Спореди производ
Спореди

Опис

Нос: Чоколаден мус, кафен шеќер, јаболка и капини.
Палета: Чоколадо, сливи и сладок јачмен.
Финиш: Сладок зачинет рум.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само корисници кои го купиле овој производ на нашата страница може да остават коментар.

Верификација на возраста

Со посета на denmak.com.mk потврдувам дека сум на возраст над 18 години.

Или

Секогаш уживај одговорно.
X