Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

Летни Попусти!

на најдобрите Денмак производи!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

SanPellegrino сок од лимон и мента 330ml x 24

1,008.00 MKD (со ДДВ)

-Освежителен природен сок од лимета и мента со газирана минерална вода.
-Потекло од Италија.
-Без вештачки бои, вкусовки, засладувачи или конзерванси.
-Горниот дел на лименката е заштитена со алуминиусмка фолија која го чува продуктот чист.
-24 лименки во пакет

Минимум нарачка (24 парчиња)

Спореди производ
Спореди

Опис

Sanpellegrino Limone & Menta е просветлувачка комбинација на лимони  и ароматично и свежо нане, за оние кои сакаат традиција и нешто ново.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само корисници кои го купиле овој производ на нашата страница може да остават коментар.

X