Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Napoleon Gold VSOP 0.7L

410.00 MKD (со ДДВ)

40% АЛКОХОЛ / 700ML
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ФРАНЦИЈА

Нема на залиха

Спореди

Опис

Фантастична вредност за цената, покажувајќи типични меки вкусови на агруми со зачин.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X