Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

SALE!

Секоја Недела Различни Промоции на вашите омилени алкохоли

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Macchu Pisco 0.7L

2,170.00 MKD (со ДДВ)

Земја на потекло: Перу
Премиум перуанско писко, дестилирано од грозје од сортата Quebranta.

% алкохол и лит. 40% / 0.7Л

Спореди производ
Спореди

Опис

Зад шанковите во баровите можеби сте виделе безброј шанкерки, но зад секој коктел кои тие го подготвуваат стојат уште огромен број на жени кои се дел и лидери од една огромна индустрија!

Такви се и Мелани и Лизи Ашер, зад кои стои одличниот Macchu Pisco. Бренди создаден од овошја од топлиот Перу и пијалок кој совршено се вклопува во безброј коктели.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X