Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

Новогодишни Понуди

на супер производи

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Johnny Walker Red Label Limited Edition 0.7 L

899.00 MKD (со ДДВ)

40% АЛКОХОЛ / 700ML
(BLENDED WHISKY)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ШКОТСКА 

Спореди производ
Спореди

Опис

Лимитирана серија по повод 200 годишнината од постоењето на Johnnie Walker.

Најпродавано и најпознато шкотско виски на светот.

  • Вкус формиран од 35 различни виски основи, во кој се прелеваат чадени и зачински мирисни ноти
  • Совршен пијалак кој се консумира чист, во едноставни миксови или како основа на најпознатите виски коктели

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само корисници кои го купиле овој производ на нашата страница може да остават коментар.

Верификација на возраста

Со посета на denmak.com.mk потврдувам дека сум на возраст над 18 години.

Или

Секогаш уживај одговорно.
X