Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

32 Години DENMAK – Промоции!

Супер Ниски цени и Промоции!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Gray Goose 0.7L

2,490.00 MKD (со ДДВ)

40% АЛКОХОЛ /700ML
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: ФРАНЦИЈА

Нема на залиха

Спореди

Опис

Gray Goose е бренд на вотка произведена во Франција. Создаден е во 90-тите години од Сидни Франк, кој го продаде во 2004 година на Бакарди. Maître de Chais за Gray Goose е Франсоа Тибо, кој го изработи оригиналниот рецепт за вотка во Cognac, Франција.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X