Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

DENMAK Christmas SALE!

на најдобрите Денмак производи!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Gordon’s Pink Gin 1 L

1,150.00 MKD (со ДДВ)

37.5% АЛКОХОЛ / 1000ML
(CRAFT GIN)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: АНГЛИЈА

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Вкусен розов џин кој балансира помеѓу освежувачкиот вкус на Gordon’s со природна слаткост од малина и јагода, и арома на рибизла
  • Инспириран од оригиналниот рецепт за розев џин уште од 1880 година
  • Измешајте го џинот со тоник во голема чаша за вино и сервирајте со свежи јагоди

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X