Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари.

DENMAK Christmas SALE!

на најдобрите Денмак производи!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Gordon’s Gin 1 L

1,039.00 MKD (со ДДВ)

37.5% АЛКОХОЛ / 1000ML
(CRAFT GIN)
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: АНГЛИЈА

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Најпознатиот London Dry Gin, се карактеризира со ботанички вкус на смрека и цитрусни ароми
  • Освежителен вкус благодарение на квалитетните состојки како плод од смрека, семе од коријандер и ангелика
  • Измешајте го со тоник и сервирајте со лимета за совршен џин тоник со јасен и освежителен вкус

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X