Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

32 Години DENMAK – Промоции!

Супер Ниски цени и Промоции!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

Bols Peppermint Green

549.00 MKD (со ДДВ)

24% алкохол / 700ml
Земја на потекло: Данска

Нема на залиха

Спореди
SKU: 1376 Категории ,

1 преглед за Bols Peppermint Green

  1. 5.00 out of 5

    Ivan (потврден сопственик)

    Супер пијалак!

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X