Профил

Заборавена лозинка

Бесплатна достава

За нарачки над 1.400 денари.

32 Години DENMAK – Промоции!

Супер Ниски цени и Промоции!

Безбедно плаќање

Со картичките на Visa и Mastercard

Контактирај не

sales@denmak.com.mk / +389 75 360 333 до 16:00ч

BOLS KIWI (0.7L)

549.00 MKD (со ДДВ)

24% алкохол / 700ml
Земја на потекло: Данска

Спореди производ
Спореди
SKU: 1373 Категории ,

Опис

% алкохол и лит. 24% / 0.7Л

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X